Žaluzie VAMBERSKÝ
info@zaluzievambersky.cz
603 768 677
Zářijová 200, Praha 8 - Ďáblice

Domů > Interiéry > Vodorovné žaluzie

Vodorovné žaluzie

Přednosti - vodorovné žaluzie

Vodorovné žaluzie

- snadná montáž
- nenáročná údržba
- jednoduchá demontáž v případě potřeby
- žaluzie ladí s barvou okna
- rychlé řešení
- nenaruší rám okna
- široká paleta barev
- široká škála profilů v imitaci dřevaHorizontální žaluzie dodáváme ve třech provedeních:
Detailní informace - typ ISO

Detailní informace - typ Interiérová

Detailní informace - typ Meziskelní

Pro cenovou kalkulaci využijte poptávkový formulář v sekci poptávka.

Galerie - horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie


Vodorovné žaluzie


O horizontálních žaluziích

Vodorovné žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují nejpoužívanější způsob protisluneční ochrany vůbec. Výhodou je především jejich jednoduchá obsluha, rychlost montáže, možnost plynule regulovat úroveň zastínění v místnosti (vytahováním a naklápěním), minimální údržba a především ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou. Horizontální žaluzie jsou o velmi elegantně vypadajícím bytovým doplňkem a v interiéru dokonale splývají s okny. Variabilita nabízených provedení zaručuje dostatečnou kreativitu.
Pro bližší informace či pro konkrétní klakulaci využijte prosím formulář v sekci poptávka.

Horizontální žaluzie typu ISO Design

Vodorovné žaluzie

Dnes asi nejběžněji užívané do plastových a eurooken. Žaluzie dokonale splyne s okny.

Montáž

Žaluzie typu ISO Design se montují výhradně na interiérovou část okna. Námi vyráběný model žaluzie se šroubuje do zasklívacích lišt - !!!NEVRTÁME DO OKNA!!!, NENARUŠÍME JEHO IZOLAČNÍ VLASTNOSTI.

Konstrukce

Horizontální žaluzie ISO design se dodává s horním i spodním profilem v barvě okenního rámu. Barvě rámu přizpůsobíme i provázky uvnitř žaluzie a ovládací řetízek.

K ovládání (vytahování a naklápění) spouží pouze řetízek. To působí velmi elegantně a nemusíte řešit problémy se zamotaným či zaseknutým provázkem.

Výběr barev

Horní a spodní profil žaluzie je vždy v barvě okenního rámu. Širokou škálu barev doplňují renolitované profily v imitaci dřeva.

Lamely jsou dle výběru klienta, vybíraz je možné s cca 100 odstínů. Standerdem jsou i žaluzie s lamelami v imitaci dřeva.

Galerie - žaluzie typ ISO Design

Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso Horizontální žaluzie typ Iso

Horizontální žaluzie typu Interiérová

Vodorovné žaluzie

Interiérové žaluzie nestrácí v dnešní době svou oblibu, ale nejsou již tak běžné jako žaluzie typu ISO Design. Své uplatnění najdou všude tam, kde je potřeba ekonomičtější řešení zastínění.

Montáž

Žaluzie typu Interiérová se montuje také před okno do interiéru. Pro uchycení se užívají tvist držáky.

Konstrukce

O poznámí méně pohlední horní profil je jak již bylo uvedeno ekonomičtější variantou interiérového stínění. Žaluzie je vybavena brzdou, díky níž se dá zastavit v jakékoli poloze. Provázek slouží poze k vytahování/spouštění žaluzie. Pro naklápění je žaluzie vybavena ovládací tyčkou.

Výběr barev

Horní a spodní profil žaluzie je možné vyrobit bílý či sladit s barvou rámu.Barva lamely dle vzorníku s bohatým výběrem.

Galerie - horizontální žaluzie Interiérové

Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová Horizontální žaluzie typ Interiérová


Horizontální žaluzie typu Meziskelní

Nejlevnější varianta stínění používaná zvláště do špaletových oken. Tento typ žaluzie se hodí i pro plastová okna.

Montáž

Žaluzii je možné umístit mezi okna, do špalety či před okno.

Galerie - horizontální žaluzie Meziskelní

Horizontální žaluzie typu Meziskelní Horizontální žaluzie typu Meziskelní Horizontální žaluzie typu Meziskelní Horizontální žaluzie typu Meziskelní Horizontální žaluzie typu Meziskelní Horizontální žaluzie typu Meziskelní


www.ekomasiv.cz www.mvlgroup.cz www.led-obchod.cz www.ledox.eu