Žaluzie VAMBERSKÝ
info@zaluzievambersky.cz
603 768 677
Zářijová 200, Praha 8 - Ďáblice

Domů > Exteriéry > Garážová vrata

Garážová vrata

Omlouváme se návštěvníkům, na stránkách probíhá rekonstrukce!!!

O výrobku

Garážová vrata

Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních plně izolovaných lamel. Jednotlivé lamely na sebe navazují pomocí drážek v okrajových částech lamely. Tím je docílena vysoká pevnost a odolnost proti mechanickému poškození či neoprávněnému vniknutí. Zároveň jsou garážová vrata dokonale utěsněna proti nepřízni počasí. Bezproblémový chod vrat je samozřejmostí.

Garážová vrata kazetový systém

V naší nabídce máme garážová vrata kazetového systému, která doporučujeme zejména pro větší plochy. Tento typ vrat je vhodný pro garáže s vyššími stropy, kde není jiné konstrukční omezení (překlad, potrubí aj.)

Garážová vrata - rolovací

Velmi osvědčený systém vhodný do všech prostor

Garážová vrata dodáváme v širokém sortimentu. od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná v různých designech a barevných odstínech.

Barevná provedení

Garážová vrata nejčastěji dodáváme v imitacích dřeva, nabídku doplňuje bílá, hnědá a další barvy. Samozřejmostí je možnost si lamelu "osahat" při výběru ze vzorníku při zaměření.

Možnosti ovládání

Je jen na klientovi, jakým způsobem bude svá garážová vrata ovládat. Nabízíme možnost ovládání klikou, tlačítkem a dálkově. Konkrétní provedení či jejich kombinace je na domluvě.

Pojezdové brány

Ne každá garáž navazuje přímo na ulicí a proto nabízíme v rámci komplexní realizace i pojezdové brány a vchodové branky. Dle požadavků zákazníka dodáváme brány a branky vždy na míru zhotovené obvykle s pozinkovaných profilů.

Standardem jsou brány motoricky ovládané, dodáváme i brány s manuálním otvíráním.

Galerie - garážová vrata

Obrázek garážová vrata Obrázek garážová vrata Obrázek garážová vrata Obrázek garážová vrata Obrázek garážová vrata


www.ekomasiv.cz www.mvlgroup.cz www.led-obchod.cz www.ledox.eu